Дай Боже Вам любові і тепла

Дай Боже Вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай Ваша справа процвітає,
З чудовим святом, радості і мрій
Я щиро і сердечно Вас вітаю!

Вітання летять зі всієї округи

Вітання летять зі всієї округи! Всі один одному посміхаються, бажають щастя, любові, здоров'я, гармонії в душі і тепла в серці! Хочеться вірити, що сьогодні доброта, співчуття, чуйність і чуйність охопили весь Світ! Адже сьогодні Різдво, поява на світ нашого Спасителя і Покровителя! Зі святом!

Хочу побажати Вам щасливого Нового Року та Різдва

Хочу побажати Вам щасливого Нового Року та Різдва! Нехай прийдешній  рік стане для Вас роком звершення всіх Ваших сміливих планів і досягнення поставлених цілей. Нехай Новий Рік подарує благополуччя, виконання заповітної мрії, зміцнить віру в майбутнє, а успіх супроводжує скрізь і у всьому!

Дорогі Батьки, хочемо побажати в це святе свято

Дорогі Батьки, хочемо побажати в це святе свято, Різдво Христове, здоров'я на довгі роки, ніколи не розчаруватися в своїх чад. Нехай благословення Боже завжди прибуде з Вами. Ми цінуємо Вашу турботу про нас і надалі завжди будемо прислухатися до Вашої речі, намагатися нічим не засмутити і не образити. Усього Вам світлого й чистого і многая літа!

Рідний мій чоловік

Рідний мій чоловік, хочу тебе привітати з Різдвом Христовим! Нехай твій світ буде завжди в ладах з внутрішнім душевним світом. Хай тебе ніколи не мучать сумніви і докори совісті. Адже якщо у людини чиста душа, то цей порок їй невідомий.

Дополнительная информация